مرکز مخابراتی سلمان

مرکز مخابراتی سلمان شیراز

آدرس: شیراز - بلوارشهیدبهشتی 16 متری افشاریان
تلفن: 38202222 - 071

امتیاز بازدیدکنندگان
[تعداد: 15 میانگین: 2.1]
4 نظر
 1. حسین می گوید

  سلام مخابرات میبایستی سقف پردازش بگذارد نه برای مبلغ ده هزار تومان تلفن یک منزل را قطع کند حداقل برای اینجور مبلغها فرصت سه ماهه بگذارید و یا اینکه افزایش دیر کرد اضافه کنید این همه نارضایتی برادر و خواهر کارمند مخابرات برای چه به وجود میآورید خدا خوشش به این همه مردم آزاری نمی آید //البته شاید تا کنون این مورد مهم را کسی اعلام نکرده بود و ناخواسته این اتفاقات به وجود می آمده لطف موضوع را مطرح کنید و اصلاح بفرمایید : ارادتمند شهروند

 2. ناشناس می گوید

  خبر امروز
  به گفته معاون مخابرات، به دلیل اجرای عملیات فنی در سامانه‌های ۲۰۲۰ و CRM تجاری سرویس‌های مرتبط با این سامانه‌ها دچار اختلال شد که ارتباط 300 هزار مشترک به حالت عادی بازگشته و مشکل طی یک یا 2 روز آینده کاملا برطرف می‌شود.

 3. علی می گوید

  از هرجایی می خوای بگیر از 2020 نگیر کارکنانش خیلی بیخیال هستند. اگر مشکلی بر بخوری اصلا کسی نیست جواب بده

 4. امید می گوید

  سلام!
  از بس ادارات پاسخگویی داریم و از بس مکانهایی برای پرسش سوالاتمون داریم!! در گوگل فقط اینجا را یافتم که اسمی از این مرکز مخابراتی آورده شده و در زیر آن هم ارسال پیغام دارد!!!
  کسی میداند چرا ADSL از این مرکز مخابراتی از حدود 2 هفته پیش 28/09/1397 تا الان دچار مشکل شده!؟ من خودم از 2020 اینترنت دارم و الان 2020 هم تلفنش همش بوق اشغال میزنه و راحت قطعاش کرده اند! و اینترنتم هم از سرعت 4 Mb/s به 128 kb/s تغییر کرده !! (که اگر دقیقتر بخوام بگم شده 17 کیلوبایت بر ثانیه !!!) صفحه اولیه گوگل هم به زور و بین 15 تا 30 ثانیه برای کامل باز شدنش وقت نیاز داره! سایت های دیگه بالای 2 تا … دقیقه !!!
  کسی خبر داره داستان چیه!؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.