مرکز مخابراتی سلمان

مرکز مخابراتی در شیراز

آدرس: شیراز - بلوارشهیدبهشتی 16 متری افشاریان
تلفن: 07138202222

مرکز مخابراتی سلمان شیراز


[تعداد: 15   میانگین: 2.1/5]
لینک به این مطلب: https://iyp360.com/syz/V04Y0
گروه
guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
حسین
حسین
8 months ago

سلام مخابرات میبایستی سقف پردازش بگذارد نه برای مبلغ ده هزار تومان تلفن یک منزل را قطع کند حداقل برای اینجور مبلغها فرصت سه ماهه بگذارید و یا اینکه افزایش دیر کرد اضافه کنید این همه نارضایتی برادر و خواهر کارمند مخابرات برای چه به وجود میآورید خدا خوشش به این همه مردم آزاری نمی آید //البته شاید تا کنون این مورد مهم را کسی اعلام نکرده بود و ناخواسته این اتفاقات به وجود می آمده لطف موضوع را مطرح کنید و اصلاح بفرمایید : ارادتمند شهروند

Anonymous
Anonymous
1 year ago

خبر امروز
به گفته معاون مخابرات، به دلیل اجرای عملیات فنی در سامانه‌های ۲۰۲۰ و CRM تجاری سرویس‌های مرتبط با این سامانه‌ها دچار اختلال شد که ارتباط 300 هزار مشترک به حالت عادی بازگشته و مشکل طی یک یا 2 روز آینده کاملا برطرف می‌شود.

علی
علی
1 year ago

از هرجایی می خوای بگیر از 2020 نگیر کارکنانش خیلی بیخیال هستند. اگر مشکلی بر بخوری اصلا کسی نیست جواب بده

امید
امید
1 year ago

سلام! از بس ادارات پاسخگویی داریم و از بس مکانهایی برای پرسش سوالاتمون داریم!! در گوگل فقط اینجا را یافتم که اسمی از این مرکز مخابراتی آورده شده و در زیر آن هم ارسال پیغام دارد!!! کسی میداند چرا ADSL از این مرکز مخابراتی از حدود 2 هفته پیش 28/09/1397 تا الان دچار مشکل شده!؟ من خودم از 2020 اینترنت دارم و الان 2020 هم تلفنش همش بوق اشغال میزنه و راحت قطعاش کرده اند! و اینترنتم هم از سرعت 4 Mb/s به 128 kb/s تغییر کرده !! (که اگر دقیقتر بخوام بگم شده 17 کیلوبایت بر ثانیه !!!) صفحه… Read more »

دکمه بازگشت به بالا
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن