استخدام در آزمایشگاه دکتر نشاط – 17 مهر 95

آزمایشگاه دکتر نشاط واقع در شیراز– خیابان زند – حد فاصل بیمارستان شهید فقیهی و هتل پارس – ابتدای کوچه شهید عباییان – طبقه دوم بانک سینا جهت تکمیل کادر فنی خود ، اقدام به استخدام نیرو با شرایط زیر می کند:
عنوان شغل شرایط احراز شغل
دو نفر خانم با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با کار آزمایشگاه (ترجیحا با مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه سراسری)، جهت کار در بخش فنی(اورژانس) در شیفت عصر( شروع کار ساعت یک و چهل و پنج دقیقه بعد ازظهر تا ۱۰ شب، (پنج شنبه ها و روزهای تعطیل رسمی ، تعطیل) شرایط :
الف) حقوق و مزایای مصوبه اداره کار شامل حقوق ثابت ، اضافه کاری (در صورت انجام) ، مرخصی(۲۰ روز در سال) ، بن ، حق مسکن ، حق اولاد، عیدی، پاداش، سنوات و….
ب) بیمه
ج) درروزهای تعطیل رسمی، پنج شنبه ها و جمعه ها ، شیفت عصر تعطیل می باشد
د) برای اکثر مسیرها، سرویس برگشت برای ساعت ۱۰ شب، مهیا می باشد
ه) استخدام از طریق مصاحبه انجام خواهد گرفت و شروع مصاحبه از یکشنبه ۱۱مهر ۹۵ می باشد. جهت رزرو وقت برای مصاحبه، با شماره ثاب

برای افرادی که تاکنون بصورت عملی کار نکرده اند ، یک دوره آموزشی ، آزمایشی گذاشته می شود که در این مدت حقوق و مزایا شامل ایشان نخواهد شد. این مدت زمان حداکثر ۲ ماه (بسته به استعداد و قدرت یادگیری فرد ، می تواند کمتر باشد) می باشد و در صورتیکه در این مدت زمان، مشخص شود که توانایی کار در آزمایشگاه را ندارند، هیچ گونه تعهدی بر آزمایشگاه وارد نیست.تعیین زمان آماده بودن فرد برای شروع کار رسمی ، به عهده و تشخیص سوپروایزر آزمایشگاه می باشد.

ساعت تماس ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد

( لطفا فقط با تلفن ثابت آزمایشگاه و در ساعات ذکر شده تماس بگیرید)

شماره تماس: ۳۲۳۳۵۷۵۳ و ۳۲۳۳۵۷۶۳

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.