استخدام در شرکت الکترونیک صدر سیستم – 20 آذر 95

شرکت الکترونیک صدر سیستم در شیراز جهت تکمیل کادر خود از افراد خلاق، خوش اخلاق با شرایط زیر و حقوق و مزایای مناسب دعوت به همکاری می نماید:
ردیف عنوان شغلی شرایط
۱ منشی و پذیرش مسلط بر فتوشاپ و ICDL و آشنا به حسابداری- خوش بیان و با روابط عمومی بالا- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۲ مسئول دفتر مسلط بر فتوشاپ و ICDL و آشنا به حسابداری- خوش بیان و با روابط عمومی بالا- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۳ بازاریاب آشنا به بازار IT یا مداربسته و خانه هوشمند، خوش بیان و آراسته- مسلط به فنون مذاکره- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۴ مدیر فروش آشنا به بازار IT یا مداربسته و خانه هوشمند، خوش بیان و آراسته- مسلط به فنون مذاکره- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۵ کارشناس فروش و بازاریابی آشنا به بازار IT یا مداربسته و خانه هوشمند، خوش بیان و آراسته- مسلط به فنون مذاکره- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۶ کارشناس پشتیبانی مسلط به تعمیرات چاپگر، دستگاه کپی و دیتاپروژکتور- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۷ تعمیر ماشین های اداری مسلط به تعمیرات چاپگر، دستگاه کپی و دیتاپروژکتور- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۸ کارشناس فنی سیستم های امنیتی مسلط به سیم کشی ساختمان، نصب دوربین مداربسته، دزدگیر، سیستم های اعلام سرقت و حریق- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.
۹ کارشناس فنی سیستم های خورشیدی مسلط به سیم کشی ساختمان، نصب دوربین مداربسته، دزدگیر، سیستم های اعلام سرقت و حریق- متقاضیان می بایست دارای حداقل دو سال سابقه کاری در رشته موردنظر و دارای کارت پایان دوره خدمت نظام وظیفه باشند.

متقاضیان جهت ثبت نام و تکمیل فرم تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱ به وبسایت شرکت به نشانی www.sadrsystem.com و یا در محل شرکت واقع در بلوار دانشجو، جنب باغ ارم، طبقه همکف، سمت راست مراجعه نمایند.

مراجعان حضوری اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، کپی اخرین مدرک تحصیلی و رزومه شغلی به همراه یک قطعه عکس به همراه داشته باشند.

تلفن: ۴-۳۲۲۷۷۵۶۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.