استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان – 21 تیر 95

استخدام مهندس شیمی در شیراز

شرکت پالایش نفت لاوان در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتیتعداد ۷۶ نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی شیمی با گرایش های مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه فنی / تخصصی ، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش در قالب خدمات پیمانکاری و در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید .

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

جدول مقطع و رشته تحصیلی موردنیاز شرکت پالایش نفت لاوان

مقاطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش
کارشناسی مهندسی شیمی صنایع گاز
صنایع پتروشیمی
صنایع پالایش
طراحی فرآیندهای صنایع

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

۱- شرایـط عمومـی داوطلبان

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
۱-۲- عدم سوء پیشینه کیفری
۱-۳- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت
۱-۴- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی در زمان ثبت نام
۱-۵- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی
۱-۶- داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
۱-۷- با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت پالایش نفت لاوان از طریق خدمات پیمانکاری جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنها به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
۲- کلیـه متقاضیان از سراسر کشور می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطبان بـومـی استـان هـرمـزگـان می باشد.

تبصـره: بـومـی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:
۱- محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.
۲- حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان اشاره گردیده طی کرده باشد.
۳- حداقل ۵ سال منتهی به تاریخ ۰۱/۰۴/۹۵ ساکن استان هرمزگان شده باشد. اخذ تأییدیه مبنی بر سکونت حداقل ۵ سال از شورای محل الزامی است.

۳- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان

حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون ۲۸ سال تمام (متولدین ۱/۱/۱۳۶۷ به بعد)است.

تبصـره ۱ : مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی اضافه می شود.
تبصـره ۲ :مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان ۳ سال به سقف سنی افزوده میشود (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است )

تبصـره ۳ :در مورد خانواه های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیرقادر به کار، در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی ۳ سال به شرط سنی اضافه می شود.

توجه: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر نباید بیشتر از۳۱ سال باشد.

تذکر مهم: داوطلبان گرامی می توانند تنها از یکی از تبصره های فوق الذکر در صورت داشتن شرایط لازم استفاده نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲۱/۰۴/۹۵ لغایت ۶/۵/۹۵ با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی www.hormozgan.ac.ir انجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
۱- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود درسایت ثبت نام به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
۲- فایل عکس اسکن شده پرسنلی۴×۳ با حجم کمتراز ۴۰ کیلو بایت

۳- فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از ۸۰ کیلوبایت
۴- واریز مبلغ-/۳۵۰۰۰۰ ریال (سیصدوپنجاه هزار ریال) بعنوان حق ثبت نام بصورت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت شعبه نخل بندرعباس (قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت) بنام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰ کیلو بایت باشد.
توجه: نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارایه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

۵- فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب با حجم ۸۰ کیلو بایت باشد.
۶- فایل اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دایم غیرپزشکی با حجم ۸۰ کیلو بایت باشد

تذکـر ۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تأیید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکـر ۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

۵- زمـان توزیـع کارت ورود به جلسـه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز سه شنبه مورخ ۹/۶/۹۵ لغایت پنجشنبه مورخ ۱۱/۶/۹۵ از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت خواهد بود .

۶- زمـان و محـل بـرگـزاری آزمـون
تاریخ برگزاری آزمون داوطلبان در روز جمعه مورخ ۱۲/۶/۹۵ در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

۷- مـواد آزمـون
آزمون عمومی وتخصصیبصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
مواد آزمون عمومی: توانمندیهای ذهنی، زبان انگلیسی و مهارتهای هفتگانه ICDL
موارد آزمون اختصاصی: انتقال جرم و عملیات واحد-انتقال حرارت-ترمودینامیک-کنترل فرایند، مکانیک سیالات.

دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

تـذکـرات لازم :

– به مدرک ارسالی توسط دارندگان مدرک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس در رشته تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
– وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
– نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
– مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد
– ارایه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذ از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
– داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر(با تاریخ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
– در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارایه مدرکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز ایثارگری الزامی است.
– در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارائه مدرکی دال بر فرزند کارکنان (شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشی از کار یا عادی) شرکت پالایش نفت لاوان از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز فرزند کارکنان الزامی است.
– دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است. (معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی های صادره توسط دانشگاههای مبنی بر اعلام واحدهای گذارنده شده مورد پذیرش نخواهد بود.)
– داوطلبان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن ۰۷۶۳۳۷۵۳۳۶۳ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.
– شرکت پالایش نفت لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، از افراد ذخیره دعوت به همکاری خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.