استخدام در موسسه دانشجو آنلاین – 31 تیر 95

موسسه دانشجو آنلاین به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در زمینه تایپ و ترجمه، از تمامی دانشجویان،اساتید و سروران گرامی دعوت به عمل می آورد تا به منظور استخدام در موسسه دانشجو آنلاین، وارد سایت شده و فرم استخدام را تکمیل نمایید. شما عزیزان می توانید در هر رشته و تخصصی که دارید متناسب با مهارتتان در سایت ما ثبت نام نموده و انشا الله بعد از بررسی رزومه شما، به استخدام ما در آیید.

از مزایای موسسه دانشجو آنلاین، تعداد سفارشات بالا، تسویه حساب منظم هفتگی، دسترسی راحت و سریع،کارمندان متعهد و متخصص، پاسخگویی ۲۴ ساعته و سرعت عمل بالای کارمندان آن می باشد. در واقع شما می توانید با لینک شدن به دانشجو آنلاین،به درآمدی متناسب با کارکردتان برسید. در صورتی که تسلط به زبان خارجه دارید و یا تخصص در زمینه های مختلف تایپ دارید، فرصت را از دست ندهید و سریعا ثبت نام نمایید.

اگر به عنوان شغل اول به این مسئله می نگرید، می توانید با اختصاص وقت بیشتری به این موضوع، به درآمد راضی کننده خود برسید. حتی می توانید به عنوان شغل دوم با استخدام در موسسه دانشجو آنلاین، کمک خرج خانواده خود شوید و به رفاه بیشتری دست یابید. شما می توانید در کنار درس خواندنتان، به ترجمه و تایپ مطالب تخصصی خود بپردازید و مقدار زیادی از هزینه خانواده خود را کم نمایید و مستقل باشید.در این صورت هم به درآمد خوبی می رسید و هم ترجمه و تایپ تخصصی خود را تقویت می نمایید

نکته اول: اگر قصد دارید به عنوان مترجم با موسسه همکاری نمایید، باید در آزمون آنلاین ترجمه نیز شرکت کنید.

پس لطفا، وقت کافی برای پر کردن فرم استخدام و آزمون آنلاین را برای خود در نظر بگیرید.

نکته دوم: فقط فرم های پر شده در وبسایت موسسه بررسی خواهد شد. ایمیل های حاوی رزومه بررسی نخواهد شد!

با تشکر از همکاری شما

شهر های مورد نیاز: تهران، تبریز، فارس، مازندران، خراسان، اصفهان، ارومیه، اردبیل

لینک فرم استخدام مترجم:

http://daneshjoonline.net/translatorjob/new

لینک فرم استخدام تایپیست:

http://daneshjoonline.net/typistjob/new

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.