آرایشگاه کودکان سرزمین رویا

آرایشگاه کودکان در تهران

آدرس: تهران - زعفرانیه - خیابان عجازی - بلوار بهزادی - پلاک ۴۵ - ساختمان سرزمین رویا
منطقه شهرداری: منطقه 1
تلفن: 02122406655
تلفن: 02122417644
وب سایت: http://www.sarzaminroya.com/

آرایشگاه کودکان سرزمین رویا شیراز


آرایشگاه سرزمین رویا

اولین سالن تخصصی کودکان در منطقه فرماینه

در «سرزمین رویا» رضایت بچه‌ها حرف اول را می‌زند. آن‌ها در آرایشگاه با اسباب بازی‌های مختلف بازی می‌کنند. در اتاقی مخصوص نقاشی می‌کشند، کتاب می‌خوانند و روی صندلی‌های مخصوص آرایشگاه که در اصل ماشین‌های بزرگ اسباب بازی هستند، می‌نشینند و به جای این که در آینه شاهد برگ‌ریزان موهایشان باشند به تلویزیون‌هایی که در برابر چشم آن‌ها کارتون مورد علاقه‌شان را نشان می‌دهد زل می‌زنند تا خاله‌های مهربان به آرامی موهای آن‌ها را با قیچی‌ها و شانه‌هایی که استریل هستند و از دستگاه اتوکلاو بیرون آمده‌اند کوتاه کنند .

در «سرزمین رویا» اگر کسی بخواهد سرش را بشوید و سشوار بکشد، باز هم کار ترسناکی نیست. چون یک فیل صورتی مهربان با خرطوم درازش آن جا آماده است تا سر بچه‌ها را بشوید .

تازه بعد از کوتاه کردن موها باز هم عجله‌ای در کار نیست. چون بچه‌ها می‌توانند با یک دنیا اسباب بازی که در آن یکی اتاق است بازی کنند یا در اتاق مطالعه کتاب بخوانند و نقاشی بکشند یا کارتونشان را ببینند و یا در آتلیه عکاسی عکس یادگاری بگیرند . خاله رویا و همکارانش هیچ عجله‌ای برای بیرون فرستادن بچه‌ها از سرزمین رویاهایشان ندارند، مگر این که پدر و مادرها برای بردن آن‌ها عجله داشته باشند .

در آن صورت باز هم بچه‌ها می‌توانند هدیه‌ای را با خود به خانه ببرند .

آن‌ها از میان کتاب، خوراکی، عروسک، گل سر، ماشین، اسباب بازی، بازی‌های فکری، هر چیزی را که خودشان دوست داشته باشند انتخاب می‌کنند. آن‌ها کاملا حق انتخاب دارند. چون در این‌جا هیچ‌کس آن‌ها را مجبور به انتخاب چیزی نمی‌کند .

این جا سرزمین رویای بچه‌هاست. چه کسی از «سرزمین رویا» می‌ترسد؟

امتیاز بازدیدکنندگان
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *