پانسیون مهرآسا

پانسیون مهرآسا تهران

تلفن: 02166171836

پانسیون دخترانه مهرآسا
اقامتگاه مهرآسا , سوئیت هاVIP- هتل آپارتمان , 4تخته فقط230نزدیک مترو و BRT

امتیاز بازدیدکنندگان
[تعداد: 7 میانگین: 2.7]
گروه

در همین گروه

7 نظر

 1. اصلا خوابگاه خوبی نیست.
  دقیقا مشخص کسانی که طرفدارش هستند از خود مجموعه خوابگاه هستند، آخی!

 2. هر طبقه اش ۵۰ نفر هستن و همیشه از دو تا حموم یکی اش آبش یخه. بلا استثنا زمستون بچه ها تو اب یخ می مونن و مریض میشن.کارمون شده بود برای هم اب جوش کردن و با کتری خودمون رو اب کشیدن. اون یکی حمام هم دائم بچه ها تو صف هستن و داغون تر از اولیه. یهو آبش کم و یخ میشه….
  مدتها با این وضعیت سر کردیم میگفت همینه که هست یا الکی وعده سر خرمن میداد.
  مدیریت اش ول کرده و خیلی دیر به دیر سر میزنه. اصلا هم جوابگو نیست. دو تا سرپرست گذاشته که بیچاره ها هم هیچ اختیاری ندارن.
  ۵۰ نفر یه سینک داشتیم
  سر سینک همش تو صف بودیم تازه فکرش بکنید شیر آب هم خراب …
  دیواراش چون کاذبه، انگار بچه ها تو اتاق هم هستند انقدر که سر و صدا داره.
  برخلاف ظاهرش اصلا ارام نیست
  بیشتر شبا بیخواب بودیم و روز هم که نمیشه از بچه ها گله کرد که اروم باشن.

  1. یکی نیست بگه خوب اگه شرایطش انقدر سخت بود شما چرا مدتها اونجا موندین!!!!

 3. این خوابگاه اصلا مدیریت مناسبی ندارد. افتضاح است. مدیریت فقط فقط فقط به فکر پولشه که خدا زد پس کله اش.
  بهد از اینکه کلی بچه ها رو آواره و در به در کرد، بعد چند ماه بچه خا تو خوابگاه ساس دیدند. فکر کنید بچه ها تو خوابگاه سکن بودند و داشت سمپاشی میکرد. اونم یه سمپاشی الکی و مدعی بود دو ساعته ساس از بین میره😑😑😑

  1. من اصلا حرفهای شما راقبول ندارم چون مدتها خوابگاه ساکن بودم ویکماه پیش به دلیل مشکلات شخصی مجبور شدم به شهرم بازگردم.تا زمانی که من ساکن بودم این چیزها رو ندیدم،چگونه ممکن است ساختمانی که کامل بازسازی شده وتختهای فلزی دارد ساس داشته باشد!!!!من ساکن یکی از شهرهای شمالی هستم وشرایط مناسب برای رشد ساس را کاملا مطلعم.درضمن خوابگاه تعمیرکار تمام وقت دارد که هر مشکلی پیش میاید سریعا رفع میکنند

 4. این خوابگاه جا به جا شد و بچه ها در ساختمان جدید ساس دیدند. تنها کاری که مدیریت انجام داد این بود که در حالیکه بچه ها در خوابگاه ساکن بودند و شروع به سمپاشی کردند.
  مدعی بود سمی که گرفته دو ساعته ساس را از بین می برد. تازه با اینکه می دونست داشت باز هم نفرات جدید پذیرش می کرد و به اون بیچاره ها هم مشکل را نمی گفت. خیلی ها خالی کردند.
  بی وجدان پولمون را هم نداد

  1. من خودم الان توی خوابگاه ساکنم،چندنفرروبیرون کردند وبرای اینکه اسم خوابگاه رو بد کنند این حرفها رو میزنند،اتفاقا محیط بسیار امنیه وهرکسی رو راه نمیدن.حتما باید کارمند یا دانشجو باشی وساعت رفت وآمد داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن